Blog > Komentarze do wpisu
Ślubne bordo

Ostatnio dawno nie zaglądałam na mojego biżuteryjnego bloga, chociaż blogowanie - w nieco innej formie - wciągnęło mnie maksymalnie. Zgłębiam tajniki pozycjonowania, mediów społecznościowych, kodów hatemelowych, blogowych wodotrysków i fajerwerków... A potem zaglądam tutaj i czuję się jak w zakurzonym muzeum. Kto jeszcze dzisiaj korzysta z tak archaicznych rozwiązań? Chociaż, nie powiem, po latach odświeżył się chociaż interfejs bloxa :) Zawsze coś ;)

No więc zapraszam też do odwiedzenia tych moich mitycznych wodotrysków ;) Strona traktuje o ekologicznym stylu życia, więc może wśród nielicznych miłośników mojej biżuteryjnej twórczości znajdą się i tacy, którym ekologia bliską jest. Stronę można odwiedzić klikając w następujący link http://ekologika.edu.pl. Zapraszam do polubienia i życzę miłej lektury.

W tematach biżuteryjnych - komplet z pięknymi, fasetowanymi granatami. Kolczyki i delikatna bransoletka, na pewien szczególny dzień. 

czwartek, 25 czerwca 2015, loquacee

Polecane wpisy

Komentarze
2015/07/09 21:07:59
Cudowna, stylowa biżuteria. Zapraszam również do siebie. Z chęcią dodam bloga do obserwowanych, jeśli nie masz nic przeciwko :)
-
Gość: asser, *.dynamic.mm.pl
2017/09/20 21:44:47
Dzień dobry, czy można gdzieś kupić Pani prace?