wtorek, 13 marca 2012
Onyks retro na szyję

Do wczorajszych kolczyków jeszcze delikatny, klasyczny wisiorek. Lubię ten wzór. Sądzę, że powstanie jeszcze w innych wersjach kolorystycznych.

poniedziałek, 12 marca 2012
Otrząsam się z kurzu

Za wszystkie zaległości przepraszam. Ostatni czas nie należy do najłatwiejszych.

Są takie dni, że NIC NIE WYCHODZI. Nie mam pomysłu, weny, chęci. A jak już mam to nie idzie. Taki czas trzeba przeczekać, a na rozruch wybrać prosty klasyczny wzór. Te kolczyki zainspirowałam mini ametystami które zrobiły istną furorę, i gdyby nie fakt że zamówiłam tylko kilka egzemplarzy tych kamyczków to dziś zapewne siedziałabym lutując 10 parę ;) Takie miały wzięcie skubańce ;)

No i news z ostatniej chwili - już niedługo moje prace będzie można zakupić za pośrednictwem galerii 

poniedziałek, 27 lutego 2012
Ondine

Morskie w kolorystyce, delikatne kolczyki z perłami i kianitem. Dł. 4,5cm.

Ten tydzień w straszliwych rozjazdach - do zobaczenia za tydzień :)

piątek, 24 lutego 2012
Na okrągło z granatem

Kolejna propozycja z serii uroczych wkrętek :) Te maleństwa mierzą niespełna 1,3cm, granaty mierzą zaledwie 5mm. Bardzo podobają mi się te wkrętki, a poza tym ich produkcja była bardzo przyjemna.

środa, 22 lutego 2012
No i klops

Klops polega na tym, że poniedziałek upłynął pod hasłem "nie działa", najlepiej opisującym obecnie stan mojego laptopa. Zawsze podejrzewałam że TP SA ma wobec mnie jakieś niejasne, mroczne zamiary, ale nie przypuszczałam, że dopuszczą się sabotażu wykorzystując do tego dodawany - dla niepoznaki zapewne - jako gratis, czytnik kart, z którego do niedawna jeszcze z powodzeniem korzystałam. Do wczoraj. Gdyż wczoraj coś w tej całej instalacji pierdyknęło, w efekcie uszkadzając wszystkie porty USB w moim laptopie. Oczywiście sama sobie jestem winna, bo trzeba było iść po rozum do głowy 1,5 roku temu, kiedy to tenże czytnik spalił 4GB kartę pamięci z aparatu mojego mężczyzny, usuwając tym samym bezpowrotnie sporą część zapisu naszego wyjazdu do Wenezueli. Cóż. Za oba te straszne przewinienia czytnik kart poniósł dziś karę okrutną, a jej wymierzenie przyniosło mi sporą satysfakcję. Kara jednak, mimo że straszna, to nie przyczyniła się do poprawy stanu chorego, który od jutra przez tydzień będzie się relaksować w komputerowym SPA. 

A dziś dwie pary kolczyków - wkrętki z pozłacaną kuleczką i fuksja na słodko.

poniedziałek, 20 lutego 2012
Kobiety lubią duże p...

...palniki :D

Na razie moja współpraca z takowym dużym Porządnym Palnikiem była jednorazowa i ograniczyła się do wczorajszego wieczora. W dodatku musiałam się spieszyć nim karoca zamieni się w dynię ;) Muszę przyznać... że był OGIEŃ, a standard pracy totalnie inny. Kiedy zobaczyłam, że nagrzanie wielkiego kawała blachy trwa raptem kilka sekund... zaczęłam dosłownie kwiczeć z radości (jakkolwiek określenie "kwiczeć" nijak nie przystoi aspirującym arhhtystom ;) )

piątek, 17 lutego 2012
Sweet caramel

Z nutą orientu i kaboszonami miodowego hessonitu (4mm)

środa, 15 lutego 2012
Candy w Decoupage garden

Znowu coś mi się popyrtało z boczną szpaltą więc wklejam tutaj. I zapraszam do podziwiania decoupagowych dzieł pod tym linkiem http://blog.decoupage-garden.com/

14:46, loquacee , Candy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 lutego 2012
Blue vintage glamour

Z wysokiej klasy, przepięknymi topazami.

wtorek, 07 lutego 2012
Midi z sercem

Musi. No po prostu MUSI... być choć trochę walentynkowo :D Moje odczucia co do walentynek są od lat bardzo ambiwalentne, ale nie przeszkodziło mi to wczoraj w przemyceniu sercowego wzoru do maleńkich, delikatnych kolczyków :)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16