sobota, 19 listopada 2011
Przeróbki ;)

Kiedyś zdarzyło mi się popełnić wisior z pięknym kaboszonem rodochrozytu. Śmiało mogę powiedzieć, że jak ostatnio trafił w moje ręce (znaczy się wczoraj ;) ) to zapłakałam rzewnymi łzami, z rozpaczy nad moimi ówczesnymi umiejętnościami i uznałam że szkoda takiego pięknego kamienia, więc nadamy mu nową szatę :) No i nadaliśmy. Ja i moje dwie ręce ;)

Lapis mini

Idzie zima. Nie da się ukryć. Zima to nie jest dobra pora dla długich, ozdobnych kolczyków. Nosimy swetry, szaliki, golfy... a ja osobiście nie lubię kiedy kolczyk wczepia się w szal i bezlitośnie szarpie moje ucho. Pomijam już fakt, że sama ostatnio jestem na bakier z biżuterią - jak ten szewc, co bez butów chodzi... Ale aby nie rezygnować zimą z biżuterii proponuję coś drobnego ale eleganckiego :) Mini lapisowe wkrętki w lekko satynowanym srebrze.

piątek, 18 listopada 2011
Rosaline

Kolczyki z kwarcem różowym, których baza wykonana została hmm... chyba gdzieś w okolicy marca. Kiedy żyłam jeszcze na etapie wielkiej fascynacji tym minerałem ;) Dopiero dzisiaj doczekały się wykończenia.

Niestety blox jest dzisiaj w złym humorze, więc tylko jedno zdjęcie.

czwartek, 10 listopada 2011
HP

Oto rozwiązanie wczorajszej zagadki :)

No kto? Kto spodziewałby się że jako tło może posłużyć drukarka HP? :D

Za najbardziej rozbrajające uznałam odpowiedzi Yaollinki (garnek i worek na śmieci) oraz Kasi (lodowisko :D). Dziewczyny skrobnijcie maila z adresami i ulubionymi kolorami (loquacee@gmail.com) :)

Tagi: candy zagadka
21:04, loquacee , Candy
Link Komentarze (2) »
środa, 09 listopada 2011
Crystal swirl i małe Candy ;)

Wisior wykonany ze srebra i kryształów Swarovski - kropli, kaboszonka o szlifie Rose Cut (pięknie migocze!) i oponki :) Satynowany :) No i jest również efektem pierwszego zwycięskiego starcia z lutem w paście :)

Candy :)

Zabawa będzie krótka i prosta - zwycięzcą zostanie osoba która jako pierwsza odgadnie, jaki przedmiot posłużył jako tło do dzisiejszych zdjęć :) Zwycięzca otrzyma drobny biżuteryjny upominek i coś słodkiego ;) W razie, gdyby prawidłowa odpowiedź nie padła przyznam nagrodę subiektywnie - za najbardziej absurdalną propozycję ;) Propozycje proszę zamieszczać w komentarzach :)

wtorek, 08 listopada 2011
poniedziałek, 07 listopada 2011
Lemon swirl

Nowo nabyta umiejętność, którą zawdzięczam Bożenie. Dziękuję :*

Lemon swirl z cytrynem

czwartek, 03 listopada 2011
Kaniewskiej rozdawnictwo :)

A wygrać można stylową zakładkę do książki, wkrętki z muszlą albo uroczą bransoletkę :) Mam nadzieję że kliknięcie na obrazek przenosi na bloga Kasi ;)

A u mnie?... Wróciłam do Krakowa. Porządkuję myśli, snuję plany... walczę z lutem w paście ;) i zastanawiam się, gdzie się podziały te dziesiątki genialnych biżuteryjnych projektów, które powstały w mojej głowie, gdy spędzałam czas setki kilometrów od mojego warsztatu?... ;)

12:52, loquacee
Link Komentarze (1) »
czwartek, 06 października 2011
Chabrowy minimalizm

Ja i minimalizm? To brzmi niedorzecznie ;) A jednak. Nadchodzi chyba era chłodnej dominacji form mniej ozdobnych, a bardziej nowoczesnych. Przynajmniej chwilowo ;)

środa, 05 października 2011