poniedziałek, 04 czerwca 2012
Vintage glamour ring

Zawsze miałam słabość do pierścionków. Swoją przygodę z pierścionkami zaczęłam od tych romantycznych, kwiatowych modeli :) Teraz przyszła pora na coś utrzymanego w stylu biżuterii którą obecnie tworzę. Ten model wykonany został "do kompletu" do wykonanych już przeze mnie kolczyków. Lubię ten niesamowity blask kryształków Swarovski w szlifie rose cut, to chyba mój ulubiony :) Doskonale wygląda w towarzystwie oksydowanego srebra. Rozmiar 14 :) Szczerze mówiąc, celowo zrobiłam go w moim rozmiarze, bo w głębi serca mam nadzieję że się nie sprzeda ;)

A tak w ogóle to cieszę się jak dziecko, że znów jestem w moim warsztaciku. Na prawdę czuję się szczęśliwa w tym moim bałaganie twórczym :)

niedziela, 21 listopada 2010
Jeden mały, samotny pierścionek

Z różyczką. A jakże. Nowinką jest regulowany rozmiar pierścionka.

Srebro oksydowane i polerowane.

poniedziałek, 29 marca 2010
Wiosennie i kwiatowo vol.2

I akcent wiosenny na dłoni :)

czwartek, 11 marca 2010
Pierścionkowo

Jak dotąd nie próbowałam swoich sił z pierścionkami, bo ta przestrzenna forma sprawia wiele problemów już na etapie szkicowania, że nie wspomnę o samym lutowaniu elementów... Na szczęście okazało się że nie taki diabeł straszny jak mi się wydawało ;) Mam nadzieję że nie tylko ja jestem tego zdania i komuś jeszcze również przypadną do gustu.