środa, 15 lutego 2012
Candy w Decoupage garden

Znowu coś mi się popyrtało z boczną szpaltą więc wklejam tutaj. I zapraszam do podziwiania decoupagowych dzieł pod tym linkiem http://blog.decoupage-garden.com/

14:46, loquacee , Candy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 listopada 2011
HP

Oto rozwiązanie wczorajszej zagadki :)

No kto? Kto spodziewałby się że jako tło może posłużyć drukarka HP? :D

Za najbardziej rozbrajające uznałam odpowiedzi Yaollinki (garnek i worek na śmieci) oraz Kasi (lodowisko :D). Dziewczyny skrobnijcie maila z adresami i ulubionymi kolorami (loquacee@gmail.com) :)

Tagi: candy zagadka
21:04, loquacee , Candy
Link Komentarze (2) »
piątek, 11 marca 2011
I lepsze wieści ;)

Zdecydowanie dobrą i szalenie poprawiającą humor wieścią jest informacja, że u Ggagatki można zgarnąć świetne wrappowe kolczyki z miedzi i peridotów :) Polecam serdecznie udział w Candy, bo nieczęsto trafia się okazja upolowania biżuterii autorstwa tak znakomitej wraperki :) Opanowuję ślamazarnie kolejne funkcje bloga, ale przypuszczam, że kliknięcie na poniższy obrazek powinno zaprowadzić prosto na Candy :)

Druga wspaniała sprawa, która zdecydowanie wprawiła mnie w doskonały nastrój to paczuszka, której zawartość już dynda w moich uszach :) Z okazji organizowanej na wizażu wymianki z okazji dnia kobiet dostałam śliczne fioletowe kolczyki od Vestis. Niestety na razie nie mogę się nimi pochwalić, ponieważ mój aparat wyjechał na zajęcia terenowe ;)

A wszystko wskazuje na to, że kolejne dni również przyniosą same miłe chwile - już jutro śląsko-krakowskie biżuteryjki urządzają swój zlot, w którym mam zamiar partycypować w pełni zdrowia i z doskonałym humorem :D

piątek, 25 lutego 2011
Wyniki Candy :)

Nadeszła wiekopomna chwila :)

Przebieg losowania zilustrowany jest poniżej :) Jako maszyna losująca wykorzystany został wenezuelski talerzyk i moja lewa ręka :)

Pocięte losy zawijałam jak świstak sreberka przez 40 minut...

...po to by na jedynie 5 sekund wsadzić łapkę między losy i wyłonić jednego zwycięzcę :)

...którym jest...

Nami :)

Szczęśliwą (oby ;) ) zwyciężczynię proszę o przesłanie mi swego adresu korespondencyjnego drogą mailową (loquacee@gmail.com)

Motylek już leci ;)

 

A ja biorę się do pracy, bo przede mną wymianka z okazji dnia kobiet, a poza tym sporo nowych pomysłów i kilka nowych, ślicznych kamieni :)

Tagi: candy
20:50, loquacee , Candy
Link Komentarze (15) »
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Candy - po raz pierwszy :)

A więc motylek przedstawiony poniżej będzie miał zaszczyt polecieć do zwycięzcy mojego pierwszego, blogowego CANDY, które niniejszym ogłaszam :) Okazją do zorganizowania tej zabawy są pierwsze urodziny mojego biżu-bloga, które mieć miejsce będą pod koniec lutego.

Motylek jest niewielki - ma 2,5cm wysokości i 2,6cm szerokośći. Jego centum stanowi sopelek granatu rhodolitu. Nie może się doczekać, kiedy pozna swojego nowego właściciela :)

Zasady są następujące i przypuszczam że wszystkim znane:

1. Wszyscy chętni by przygarnąć motylka proszeni są by pozostawić komentarz wyrażający takową gotowość - pod tym postem, czyli TUTAJ :) Pozostawienie komentarza jest WARUNKIEM KONIECZNYM by wziąć udział w losowaniu!

2. Posiadaczy blogów zachęcam do wklejenia powyższego banerka na swoich blogach, będzie mi miło, choć przymusu nie ma.

3. Alternatywnie, do ogłoszenia światu chęci przygarnięcia motylka można wykorzystać fejsbuka, poprzez udostępnienie linka do tejże notki.

4. Wszystkie pozostałe osoby (nie-blogujące i nie-fejsbukujące, albo mające w nosie zasady ;) ) uprasza się o pozostawienie wraz z komentarzem adresu mailowego :)

5. Zapisów można dokonać do 24.02.2011 do północy, a wkrótce potem nastąpi losowanie i uroczyste ogłoszenie wyników :)

 

Życzę udanej zabawy :)

sobota, 29 stycznia 2011
Candy u Karmazynowego Kamyka i FKi :)

U FKi prawdziwe skarby do wygrania - plecione kolczyki, ekspozytor i różne przydasie :)

U Karmazynowego Kamyka można wylosować niespodziankę, co dodaje zabawie smaczku :)

środa, 20 października 2010
Candy :)

Frywolitkowe cuda można wygrać u Silverki

Również Harapati chce kogoś uszczęśliwić przepięknym fimowym naszyjnikiem w moich ulubionych kolorach :)

A na koniec Moccate proponuje dwa cudne komplety w swoim Candy... trudno powiedzieć który jest śliczniejszy :)

I jeszcze w ostatniej chwili Ruda przypomniała mi o swoim Candy niespodziankowym :)

 

Kusi mnie żeby zorganizować własne Candy ale jakoś nie widzę na razie żadnej okazji na horyzoncie :) Muszę do tego dojrzeć :)

Tagi: candy
22:37, loquacee , Candy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 października 2010
Marisella rozdaje jesienne słodkości :)

Z okazji urodzin bloga Marisella chce wręczyć komuś pięknego srebrnego liścia, na dobry początek jesieni :) Ustawiam się w kolejce z nadzieją że padnie na mnie :)

środa, 01 września 2010
Candy u RavenArt :)

Ależ mnogość Candy! U RavenArt można zdobyć takie śliczności:

A ponieważ od dawna uwielbiam jej śliczne kuleczkowe plecionki to nie mogę przepuścić takiej okazji! A nuż dopisze mi szczęście :)

16:58, loquacee , Candy
Link Dodaj komentarz »
Candy u Sunflower

Niezwykle utalentowana biżuteryjka Sunflower postanowiła hojnie obdarować czytelników swojego bloga! W zabawie do wygrania aż cztery nagrody!

11:49, loquacee , Candy
Link Komentarze (1) »